מאמרים

לבלות בדיוק לטעמכם - המשך המאמר

כמובן שאנשים בילו אך בדרכים שונות. לא כולם גרו בתל אביב וישבו בכסית, חלק היו צריכים לעבוד שתי משמרות כדי לחשוב איך לפרנס ולהאכיל את הילדים שבבית.

ההנאות כאמור היו אירועים משפחתיים. . חתונות של הילדים בבאר שבע, הנכד שחגג בר מצווה בשרון, התינוקת שנולדה וערכו לה בריתה מפוארת. אירועים משפחתיים שמילאו את כולם שמחה ואושר. כשהנכד הבכור חגג בר מצווה בשרון יצאו כל המשפחה שלושה ימים קודם מאשדוד, הגיעו אל הבית, הפשילו שרוולים והכינו אוכל למאתיים איש, את המוסיקה ניגנה להקה ישנה עם נגנים בעלי פאות לחיים מצחיקות ועל כולם ניצח האבא המאושר כשילד הבר מצווה נבוך מריקודים ונשיקות.

היום אפשר ליהנות ללא ספק מאירועים משפחתיים, הם תמיד כייפים ומרגשים אבל אפשר גם לשלב עוד כמה הנאות ובילויים ביניהם. בתי קפה נחמדים, מסעדות טובות, שופינג, מועדון פה שם, בירה באיזה פאב, חופשות סקי או חופשת שמש בתאילנד, נסיעה לאירופה או בילוי באילת. הכל הולך, העיקר שתעשו לכם זמן בילוי, זמן איכותי שכולו מנוחה, התרגעות ואווירה טובה. אפשר לבד, אפשר עם חברים, אפשר עם בן או בת זוג, אפשר גם עם כל המשפחה, מי שמשח אתכם ומי שגורם לכם להרגיש הכי, הכי בנוח עם עצ

חזרה לחלק ראשון