מאמרים

חופשה חלומית בברזיל, כי זה כל כך קל - המשך המאמר

גדולות ומרשימות, אימפריות ישנות, ממלכות קיימות וכאלו שנעלמו, החיזיון הנפלא הזה שפרוש לרגלנו כמו מרבד קסמים מושך מיליוני אנשים בכל יום לצאת אל חופשה חלומית. לדבר כמה דקות עם סוכן הנסיעות ולאחר כמה ימים או אפילו שעות לעלות על מטוס. חופשה חלומית יכולה להיות חופשת בטן גב בתאילנד או טיול רכב ארוך באירלנד, זו יכולה להיות חופשת אתגר בהרי טורקיה הנידחים או חופשת אתגר בטיפוס על הר ההימלאיה, חופשות סקי קרירות בקנדה הרחוקה או חופשות סקי בבקתה מפנקת באירופה. כל מה שתרצו, מה שתבקשו, הכל אפשרי.

היום אפילו הכסף לא קובע, כי יש דילים והם נפלאים. לוח הופעות מרנין של דילים לכל מקום בעולם מופיע בכל אתר אינטרנט העוסק בנסיעות. כנסו אל לוח הופעות כזה ובדקו מי הדילים המככבים היום. לאן אפשר לנסוע במחיר טוב או לשחק במשחק עוד יותר מגניב, לאן אני אסע היום בפחות מאלף שקל, נסו את המשחק הזה אבל זכרו שהוא די מסוכן, אל תתפלאו אם כעבור כמה שעות תמצאו את עצמכם על טיסה לברלין או רומא.

המחירים כל כך אטרקטיביים שהם מאפשרים גם לתלמידי תיכון, לסטודנטים, לגמלאים, קשישים או כל אחד לצאת ולטייל, אי אפשר בכלל לתאר את העונג שיש בחופשה חלומית, אפילו של שלושה ימים, סוף שבוע מפנק וחזרה ארצה. המחיר קולע, הפשטות מנצחת, פנקו את עצמכם.

חזרה לחלק ראשון